Громада- це Діалог | Фонд місцевої демократії
Фонд місцевої демократії
Foundation of Local Democracy,
Kharkiv Ukraine
Фонд місцевої демократії (ФМД) - громадська неприбуткова організація, аналітичний центр(THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії

Громада- це Діалог

P70808-123655Кажуть гуртом і батька легше бити. Нікого бити не збираємося, навпаки думаємо про те, щоб не було ніяких бійок. Особливо в громаді. А це ой як не просто, повірте! Особливо в малій громаді, де всі знають один одного, а начальство для них – щось недосяжне.
Все ж таки ми ризикнули спробувати згуртувати громаду. Та ще й новостворену, в невеличкому містечку – Нововодолазьку. Розпочали з проведення низки досліджень по виявленню проблем в громаді, тренінгів по комунікації для поліцейських, тематичних лекцій для громади, привозили цікавих експертів – кримінолога Анну Маляр, наприклад, яка розказала про особливості злочинності в сільській місцевості. Але головне – це постійні діалоги та спілкування в одній залі, за одним столом як з владою, так і з поліцією та громадськістю.
P70808-111331
Вчора теж була цікава зустріч – з Томом Мореллом, британським поліцейським зі стажем роботи в поліції більше 30 років та Брітою Ніколлманн, представником Гуманітарного Діалогу(Женева).Мета зустрічі- як досвід Британії у взаємодії поліції та громади можна використати у Нововололазькій громаді.
У елищній раді ми зустрілися з першою заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів Лілією Іващенко та заступницею мера з правових питань Аліною Єфіменко. Діалог був присвячений діючим механізмам взаємодії органу місцевого самоврядування з громадянами. Обговорювалось питання сприйняття поліції місцевим населенням. На думку Лілії Іващенко, підґрунтям довіри до поліції є швидке розкриття злочинів. Під час розмови постало питання планів на майбутнє, а саме створення у громаді Центрів Безпеки.
P70808-132303
Том Морелл зустрівся і з колегою – виконуючим обов’язки начальника Нововодолазького відділення поліції Костянтином Калашником. Колеги –поліцейські обмінялись баченням особливостей впровадження принципів community policing в українських реаліях, домовились про спільну зустріч в рамках круглого столу за участю співробітників поліції та депутатів селищної ради, громадських активістів.
P70808-125905_1

P70808-125901
Багато запитань про специфіку поліцейської діяльності Великобританії було поставлено у спілкуванні Тома Морелла із представниками громадських організацій : Костянтином Лиганенко – «Наступне покоління» , Євгеном Григоренко – «Шалений ровер», Сергієм Романчуком – «Нововодолазька спілка ветеранів АТО». Сергій підняв питання важливості доступності інформації від поліції. Костянтин та Євген поділились своїм баченням ролі місцевих свят та подій у формуванні іміджу поліції, розповіли про досвід співпраці з ФМД під час організації Велодня у Новій Водолазі.
P70808-125833
Сподіваємося, співпраця продовжиться. Адже всім нам хочеться жити в безпечній, дружній громаді.
Зустріч відбулася 8 серпня 2017 року в рамка проекту «Діалог поліції та громади» який виконує Фонд місцевої демократії (Ольга Мірошник, Олена Копіна) за підтримки Гуманітарного діалогу(Женева).Оставить комментарий

Інші матеріали

Запрошуємо на тренінг «Комунікація для громадських ініціатив»
Запрошуємо на тренінг «Комунікація для громадських ініціатив»

Тренінг проводиться в рамках програми «Підтримка місцевих [Читати далі]

Учасники АТО: чому так важко інтегруватися в громаду?
Учасники АТО: чому так важко інтегруватися в громаду?

При поддержке International Alert в городе Чугуев, Харьковской области в [Читати далі]

Як інтегрувати учасників АТО до мирного життя? Починаємо з Діалогу
Як інтегрувати учасників АТО до мирного життя? Починаємо з Діалогу

24 травня 2017 р в м. Чугуїві Фонд місцевої демократії провів Діалог [Читати далі]

Жити без конфліктів можна – але для цього потрібен діалог
Жити без конфліктів можна – але для цього потрібен діалог

Жити без конфліктів – так просто! У мальовничому місці [Читати далі]

Розділи

 • МС (112)
 • ГС (124)
 • Зверніть увагу (55)
 • Блог (8)
 • Моніторинг видачі віз (2007-2012) (6)
 • Адміністративні послуги (61)
 • Адміністративні послуги. Харків (89)
 • Європейська інтеграція (21)
 • Конкурси (8)
 • Бібліоміст (6)
 • Культура діалогу (47)
 • Діалоги заради миру (7)
 • Новини (247)
 • Статті (31)
 • Видання ФМД (16)