Громада- це Діалог | Фонд місцевої демократії
Фонд місцевої демократії
Foundation of Local Democracy,
Kharkiv Ukraine
Фонд місцевої демократії (ФМД) - громадська неприбуткова організація, аналітичний центр(THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії

Громада- це Діалог

P70808-123655Кажуть гуртом і батька легше бити. Нікого бити не збираємося, навпаки думаємо про те, щоб не було ніяких бійок. Особливо в громаді. А це ой як не просто, повірте! Особливо в малій громаді, де всі знають один одного, а начальство для них – щось недосяжне.
Все ж таки ми ризикнули спробувати згуртувати громаду. Та ще й новостворену, в невеличкому містечку – Нововодолазьку. Розпочали з проведення низки досліджень по виявленню проблем в громаді, тренінгів по комунікації для поліцейських, тематичних лекцій для громади, привозили цікавих експертів – кримінолога Анну Маляр, наприклад, яка розказала про особливості злочинності в сільській місцевості. Але головне – це постійні діалоги та спілкування в одній залі, за одним столом як з владою, так і з поліцією та громадськістю.
P70808-111331
Вчора теж була цікава зустріч – з Томом Мореллом, британським поліцейським зі стажем роботи в поліції більше 30 років та Брітою Ніколлманн, представником Гуманітарного Діалогу(Женева).Мета зустрічі- як досвід Британії у взаємодії поліції та громади можна використати у Нововололазькій громаді.
У елищній раді ми зустрілися з першою заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів Лілією Іващенко та заступницею мера з правових питань Аліною Єфіменко. Діалог був присвячений діючим механізмам взаємодії органу місцевого самоврядування з громадянами. Обговорювалось питання сприйняття поліції місцевим населенням. На думку Лілії Іващенко, підґрунтям довіри до поліції є швидке розкриття злочинів. Під час розмови постало питання планів на майбутнє, а саме створення у громаді Центрів Безпеки.
P70808-132303
Том Морелл зустрівся і з колегою – виконуючим обов’язки начальника Нововодолазького відділення поліції Костянтином Калашником. Колеги –поліцейські обмінялись баченням особливостей впровадження принципів community policing в українських реаліях, домовились про спільну зустріч в рамках круглого столу за участю співробітників поліції та депутатів селищної ради, громадських активістів.
P70808-125905_1

P70808-125901
Багато запитань про специфіку поліцейської діяльності Великобританії було поставлено у спілкуванні Тома Морелла із представниками громадських організацій : Костянтином Лиганенко – «Наступне покоління» , Євгеном Григоренко – «Шалений ровер», Сергієм Романчуком – «Нововодолазька спілка ветеранів АТО». Сергій підняв питання важливості доступності інформації від поліції. Костянтин та Євген поділились своїм баченням ролі місцевих свят та подій у формуванні іміджу поліції, розповіли про досвід співпраці з ФМД під час організації Велодня у Новій Водолазі.
P70808-125833
Сподіваємося, співпраця продовжиться. Адже всім нам хочеться жити в безпечній, дружній громаді.
Зустріч відбулася 8 серпня 2017 року в рамка проекту «Діалог поліції та громади» який виконує Фонд місцевої демократії (Ольга Мірошник, Олена Копіна) за підтримки Гуманітарного діалогу(Женева).Оставить комментарий

Інші матеріали

Інформаційна війна між РФ і Україною
Інформаційна війна між РФ і Україною

Фонд Демократичні ініціативи ім.Ілька Кучеріва(Київ), Фонд [Читати далі]

Прес-конференція «Можливості діалогу у сфері реформування поліції»
Прес-конференція «Можливості діалогу у сфері реформування поліції»

Фонд місцевої демократії запрошує: 22 лютого о 16.00. в прес-центрі [Читати далі]

Діалог поліції та громади як соціальна технологія Діалогу
Діалог поліції та громади як соціальна технологія Діалогу

Фонд місцевої демократії, Лабораторія мирних рішень, Центр [Читати далі]

Вплив аналітичних центрів на реформи у регіонах
Вплив аналітичних центрів на реформи у регіонах

Представники Фонду місцевої демократії 14-15 грудня 2017 року [Читати далі]

Розділи

 • МС (125)
 • ГС (137)
 • Зверніть увагу (56)
 • Блог (8)
 • Моніторинг видачі віз (2007-2012) (6)
 • Адміністративні послуги (61)
 • Адміністративні послуги. Харків (89)
 • Європейська інтеграція (22)
 • Конкурси (8)
 • Бібліоміст (6)
 • Культура діалогу (57)
 • Діалоги заради миру (18)
 • Новини (263)
 • Статті (32)
 • Видання ФМД (18)