Публічний звіт поліції Нововодолажчини перед громадою | Фонд місцевої демократії
Фонд місцевої демократії
Foundation of Local Democracy,
Kharkiv Ukraine
Фонд місцевої демократії (ФМД) - громадська неприбуткова організація, аналітичний центр(THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії

Публічний звіт поліції Нововодолажчини перед громадою

8808_oНоводолазька поліція прозвітувала перед громадою
про роботу за 9 місяців
Відповідно до вимог ст. 9 «Відкритість та прозорість» – Закону України «Про Національну поліцію», 9 жовтня поточного року в приміщенні Нововодолазького відділення поліції проведено нараду з підведення підсумків роботи поліції протягом 3 кварталів 2017 року.
701_oДля заслуховування поліцейських, до відділення поліції завітали голова Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Олександрович Королюк, голова Нововодолазької районної ради Світлана Олександрівна Ротач, представники Нововодолазької селищної ради, члени громадського формування «Варта Водолажчини» та кореспонденти місцевих газет.
Виконуючий обов’язки начальника Нововодолазького відділення поліції Костянтин Васильович Калашник доповів присутнім про результати роботи за вказаний період. Він повідомив, що протягом звітного періоду, на належному рівні спрацювали співробітники слідчого відділення поліції. Робота сектора кримінальної поліції визнана такою, що потребує покращення. Основним недоліком являється низький рівень розкриття латентних злочинів, квартирних крадіжок. Недостатньою визнано роботу секторів реагування патрульної поліції, щодо розкриття злочинів «по гарячих слідах». Також Костянтин Васильович повідомив присутнім, що планується введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції, адже на даний час район обслуговує 4 дільничних. Керівник відділення поліції висловив подяку представникам органів місцевої влади за підтримку поліції, щодо придбання паливно – мастильних матеріалів, та комп’ютерної техніки для слідчого відділення.
5636703_oДалі звітували начальники секторів відділення поліції про проведену роботу, та отримали від очільника
поліції зауваження і вимоги, необхідні для виконання у подальшій роботі.
Світлана Олександрівна Ротач визнала на належному рівні роботу поліцейських під час проведення масових заходів до Дня визволення Нововодолажчини від німецько – фашистських загарбників. Крім того, наголосила на активізації роботи поліції з розкриття і попередження наркозлочинів на території району, та належного розслідування злочинів, пов’язаних із фактами незаконної порубки лісів на території району, встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб.
Євген Олександрович Королюк відзначив позитивну тенденцію у роботі поліції. Він зауважив на необхідності створення громадських формувань, народних дружин на територіях сільських селищних рад. Адже, за допомогою небайдужої громади на місцях, можна більш ефективно протидіяти злочинності, порушенню громадського порядку та іншим антисоціальним проявам, які негативно впливають на безпеку громадян.
Наприкінці наради, виступив виконуючий обов’язки куратора відділення поліції Артем Володимирович Фоменко, який довів до відома присутніх вимоги керівництва Головного управління Національної поліції в Харківській області, щодо організації роботи відділення поліції на наступний квартал.Оставить комментарий

Інші матеріали

Як подолати політичну корупцію?
Як подолати політичну корупцію?

6 лютого у Харкові відбудеться тренінг «Як подолати політичну [Читати далі]

Безпековий форум: виклики 2019 року»
Безпековий форум: виклики 2019 року»

В грудні 2018 р. в Харкові відбувся безпековий форум «Безпека Сходу [Читати далі]

Форум «Безпека Сходу України в умовах гібридної війни: виклики 2019 року»
Форум «Безпека Сходу України в умовах гібридної війни: виклики 2019 року»

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Фонд [Читати далі]

Корупційні ризики навколо нас: вчимося виявляти
Корупційні ризики навколо нас: вчимося виявляти

27 листопада у Харкові Центр політико-правових реформ, Фонд [Читати далі]

Судова реформа і громадськість: інструменти впливу
Судова реформа і громадськість: інструменти впливу

Як громадськість може вплинути на судову реформу: у Харкові [Читати далі]

Розділи

 • МС (136)
 • ГС (149)
 • Зверніть увагу (62)
 • Блог (8)
 • Моніторинг видачі віз (2007-2012) (6)
 • Адміністративні послуги (61)
 • Адміністративні послуги. Харків (89)
 • Європейська інтеграція (23)
 • Конкурси (8)
 • Бібліоміст (6)
 • Культура діалогу (64)
 • Діалоги заради миру (26)
 • Новини (277)
 • Статті (32)
 • Видання ФМД (20)

Olga Miroshnyk, Head Foundation of Local Democracy
12, Movchanovskyi vyizd, Office 13 Kharkiv, Ukraine 61001
Phone: +380501626045
E-mail: mirfmd@gmail.com, Web-site: www.fmd.kh.ua Facebook: FMD