Хто повинен і від кого захищати Схід? | Фонд місцевої демократії
Фонд місцевої демократії
Foundation of Local Democracy,
Kharkiv Ukraine
Фонд місцевої демократії (ФМД) - громадська неприбуткова організація, аналітичний центр(THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії

Хто повинен і від кого захищати Схід?

IMG_3763Багато хто пише, що ситуація наразі в Харкові така ж як у Києві взимку, але кияни вийшли і прогнали бандитську владу, а харків’яни (луганчани, донетчани) сидять дома, бояться виходити і не захищають свої міста.
Та нічого не така ж ситуація!
Там був один ворог- діюча влада з конкретними прізвищами і фізіономіями! Там був “Беркут” і снайпери. У Києві вирішувалася доля України, тому встав і Схід, іЗахід. У тому числі і харків’яни, луганчани, донетчани – допомагали як могли.
Допомогли, бандитську владу прогнали. “Беркут” розформували. Призначили нову, легітимну. Повернулися додому – а тут локальні регіональні війни! Усі проплачені бандити перемістилися на Схід! Територія оточена танками та військовими і кожну ніч прислухаєшся, чи не почався наступ.
Так як і за що тепер воювати?
Адже влада-то нова, демократична! “Беркуту” немає, снайперів теж. СИЛОВИКИ ВСІ ПРИЗНАЧЕНІ І Є ЄДИНИЙ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ. Міліція на місці, накази є кому віддавати. Проти кого виходити? Проти бандитів, сепаратистів? Так це тепер не наш обов’язок, а держави! І чому Києву допомагали усі – і Схід і Захід, а нас кинули наодинці з бандитами, нефаховою владою та ще тисячами російських провокаторів! Зрозумійте, у них агонія, вони на все готові, щоб увірвати хоч шматочок, раз усю Україну не вийшло. Вони маскуються під наших, не завжди зрозумієш – поруч друг чи ворог.
Вони агресивні та психічно неадекватні – жителі не повинні ними займатися, для цього є спеціальні, навчені структури, професія яких – захищати Вітчизнк та народ! Чому народ повинен плутатися під ногами силовиків під час виконання ними службових обов’язків: боротьби з конкретним ворогом – бандитами і сепаратистами? Ми спочатку виходили тисячами, а наразі зрозуміли, що прийшов час наводити лад самим силовим структурам. У них достатньо повноважень, сил і можливостей.
Немає бажання? Внутрішні розборки? Не подобається міністр? Так це зовсім інша справа і аше слово: САБОТАЖ. І ми прекрасно знаємо, як це лікується.

А взагалі-то дуже образливо інше: ми допомагали всій Україні наводити лад. А коли прийшла біда до нас – нас тільки соромлять і вчать що робити.
Дякуємо за поради, як – небудь обійдемося. Але знайте – не вистоїмо ми, східняки, прийдуть і до інших. Ми робимо, що можемо. Цілодобово відслідковуємо ситуацію, збираємо народ, роз’яснюємо ситуацію. Нас б’ють, а ми виходимо і будемо виходити. Допомогу приймаємо. Моральну підтримку тежОставить комментарий
Інші матеріали

Інтелектуали між суспільством і владою
Інтелектуали між суспільством і владою

Який вплив на громадську думку мають інтелектуали? Яку роль — [Читати далі]

Чем децентрализация отличается от федерализации
Чем децентрализация отличается от федерализации

ЗАЧЕМ НУЖНА РЕФОРМА? – Здравствуйте, меня зовут Инна Павловна. [Читати далі]

НЕЗРУЧНЕ ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ ПРО ЗРУЧНОСТІ
НЕЗРУЧНЕ ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ ПРО ЗРУЧНОСТІ

Ще у вересні 2012 року в Україні було прийнято закон «Про [Читати далі]

Спецподразделение “Ягуар” говорите?
Спецподразделение “Ягуар” говорите?

Спецподразделение “Ягуар” говорите? освободили [Читати далі]

Розділи

 • МС (145)
 • ГС (160)
 • Зверніть увагу (67)
 • Блог (10)
 • Моніторинг видачі віз (2007-2012) (6)
 • Адміністративні послуги (61)
 • Адміністративні послуги. Харків (89)
 • Європейська інтеграція (25)
 • Конкурси (8)
 • Бібліоміст (6)
 • Культура діалогу (68)
 • Діалоги заради миру (27)
 • Новини (288)
 • Статті (39)
 • Видання ФМД (23)

Olga Miroshnyk, Head Foundation of Local Democracy
12, Movchanovskyi vyizd, Office 13 Kharkiv, Ukraine 61001
Phone: +380501626045
E-mail: mirfmd@gmail.com, Web-site: www.fmd.kh.ua Facebook: FMD