Підсумки проекту «Діалог поліції та громади» | Фонд місцевої демократії
Фонд місцевої демократії
Foundation of Local Democracy,
Kharkiv Ukraine
Фонд місцевої демократії (ФМД) - громадська неприбуткова організація, аналітичний центр(THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії

Підсумки проекту «Діалог поліції та громади»

viber_image0Підбиття підсумків проекту «Діалог поліції та громади»
15 травня 2018 року в приміщенні Нововодолазької селищної ради пройшов панельний семінар щодо підбиття підсумків роботи Фонду Місцевої Демократії у рамках проекту «Діалог поліції та громади»
Нововодолазька селищна рада протягом майже двох років співпрацює з Фондом Місцевої Демократії по проекту взаємодії влади, громади і поліції. За цей час створена Діалогова група, членами якої стали представники влади, депутати, вчителі, підприємці, громадські організації, представники ЗМІ. Діалогова група розробила план побудови безпечної громади, проект публічної форми звітності поліції, надала пропозиції до Комплексної програми профілактики правопорушень на території Нововодолазької селищної ради на 2018 – 2019 роки, що була затверджена сесією Нововодолазької селищної ради та опублікована в Методичних рекомендаціях «Діалог поліції та громади як соціальна технологія впровадження принципів community policing у місцевій громаді».

viber_image1 Завдяки голові Фонду Місцевої Демократії Ользі Мірошник та керівнику проекту «Діалог поліції та громади» Олені Копіній в Новій Водолазі проведено близько 15 заходів: семінари, лекції, тренінги, покази кінофільмів на тему прав людини. За цей час громада стала активніша, прийшло розуміння важливості співпраці з поліцією заради безпеки в громаді.

У рамках підбиття підсумків проекту «Діалог поліції та громади» було вирішено питання: «Що зроблено?», «Що необхідно зробити?», «Що не вдалося зробити?».

viber_image10.jpg Фонд Місцевої Демократії висловлює вдячність новатору, сучасному та досвідченому Нововодолазькому селищному голові об’єднаної територіальної громади Олександру Єсіну, який завжди підтримував ідею діалогу для налагодження співпраці поліції, громади та влади, особисто брав участь у заходах. Окрема подяка депутатському корпусу Нововодолазької селищної ради та Нововодолазькому відділенню поліції Первомайського ВП ГУНП в Харківській області за ініціативність та готовність до співпраці.

P80515-093746 Активна і масштабна робота, яку було проведено, є корисним майданчиком для підбиття підсумків спільної роботи поліції та громади, результатів їх співпраці. Також це відправна точка у побудові спільних дій, спрямованих на поліпшення безпеки в громаді –Сайт Нововододазької ОТГ
P80515-090611P80515-091925P80515-093135Оставить комментарий

Інші матеріали

Обмеження прав під час карантину: що «каже» законодавство?
Обмеження прав під час карантину: що «каже» законодавство?

Чи обмежуються права людини та громадянина під час карантину? [Читати далі]

Реєстрація громадських формувань з охорони громадського порядку
Реєстрація громадських формувань з охорони громадського порядку

Круглі столи, дискусії, експертні обговорення — чисельні заходи, [Читати далі]

Інтелектуали між суспільством і владою
Інтелектуали між суспільством і владою

Який вплив на громадську думку мають інтелектуали? Яку роль — [Читати далі]

СКІЛЬКИ РАЙОНІВ МАЄ БУТИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ?
СКІЛЬКИ РАЙОНІВ МАЄ БУТИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ?

 ПІДСУМКИ ЕКСПЕРТНОЇ ДИСКУСІЇ З ОБГОВОРЕННЯ НОВОГО [Читати далі]

Розділи

 • МС (147)
 • ГС (162)
 • Зверніть увагу (67)
 • Блог (10)
 • Моніторинг видачі віз (2007-2012) (6)
 • Адміністративні послуги (61)
 • Адміністративні послуги. Харків (89)
 • Європейська інтеграція (25)
 • Конкурси (8)
 • Бібліоміст (6)
 • Культура діалогу (69)
 • Діалоги заради миру (27)
 • Новини (290)
 • Статті (41)
 • Видання ФМД (23)

Olga Miroshnyk, Head Foundation of Local Democracy
12, Movchanovskyi vyizd, Office 13 Kharkiv, Ukraine 61001
Phone: +380501626045
E-mail: mirfmd@gmail.com, Web-site: www.fmd.kh.ua Facebook: FMD